معرفی طرح رونق کسب و کار

یکی از طرح های اصلی که شهر هوشمند پایدار بر پایه ی اون به وجود اومده، رونق دادن به کسب و کارهای سرزمینون از طریق روش های هوشمندانه مبتنی بر IT و بازاریابی هست. برای همین ما باشگاه مشتریان هوشمند رو به وجود آوردیم و بدون اینکه هیچ هزینه ای از کسب و کار ها دریافت کنیم و به صورت کاملا رایگان میخوایم براشون تبلیغ کنیم و از طریق مشتری های وفادار، میزان فروششون رو چندین برابر کنیم.

چطور میتونم یه طرح رونق کسب و کار بخرم؟

همونطور که گفتم این طرح خریدش کاملا رایگانه ولی فقط شهروندها و بازارساز ها اجازه ی خریدش رو دارن. دقت کنین که اول باید خود صاحب کسب و کار رو معرفی به کار کنین و قرارداد همکاری با ما رو به صورت حضوری باهاش امضاء کنین و بعد اقدام به خرید طرح رونق و ثبت اون کسب و کار بکنین.

برای اینکار میتونین از منوهای سمت راست میزکارتون وارد بخش درآمد زایی بشین و روی خرید طرح رونق بزنین و بعد طرح رونق هوشمند رو سفارش بدین، توی مرحله ی بعدی باید اطلاعات دقیق اون کسب و کار و صاحبش رو وارد کنین و درصد تخفیف هم که به ما داده رو ثبت کنین.

بعد از ثبت اطلاعات یه اکانت برای صاحب کسب و کار ایجاد میشه که از طریق اون میتونه توی میزکارش لاگین کنه و هم بتونه کسب و کارش رو مدیریت کنه و هم گزارش تراکنش ها و برداشت هاش رو ببینه.

فرایند خرید مشتری از کسب و کار به چه شکلی انجام میشه؟

بعد از اینکه شما کسب و کاری رو توی سیستم ثبت میکنین از طریق سیستم های اطلاع رسانیمون به تمام اعضای باشگاه مشتری ها معرفیش میکنیم. همچنین توی سایت و اپلیکیشنمون هم اضافش میکنیم که توی نتایج جستجوی کاربرا ظاهر بشه.

حالا هر مشتری هوشمندی که بخواد از اون کسب و کار خرید کنه ما اطلاعات دقیق اون کسب و کار رو از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیارش میذاریم تا بتونه به راحتی به محل اون کسب و کار بره و کالای مد نظرش رو انتخاب کنه.

در مرحله ی بعدی برای اینکه مشتری بتونه هزینه رو پرداخت کنه باید از طریق سایت یا اپلیکیشن روی اون کسب و کار بزنه و بعد با کلیک روی دکمه ی پرداخت و وارد کردن مبلغ اعلام شده ی فروشنده اقدام به پرداخت کنه. این پرداخت به صورت خودکار از اعتبار پایدار کارت اون مشتری انجام میشه و قبل از کسر هزینه، ابتدا میزان تخفیف روی اون قیمت اعلام شده از طرف فروشنده اعمال میشه.

صاحب کسب و کار چطور پولهاش رو میتونه نقد کنه؟

بعد از هر خریدی که از طریق پایدار کارت انجام میشه اون مبلغ به طور خودکار برای صاحب اون کسب و کار به صورت شبا انتقال داده میشه. همچنین ما از طریق پیامک و میزکارش توی سایت و اپلیکیشن بهش گزارش های لحظه ای میدیم و میتونه گزارش تراکنش ها و وضعیت درخواست های شبا رو هم ببینه.

مزایای طرح رونق برای کسب و کارها ( اشتراک هوشمند طرح رونق )

  • عضویت کاملا رایگان
  • دریافت باشگاه مشتریان هوشمند
  • معرفی در سایت و اپلیکیشن و ربوپایدار
  • پرداخت اینترنتی از طریق اپلیکیشن و درگاه پایدار کارت
  • تسویه ی آنی از طریق شبای بانکی
  • پنل رایگان برای مدیریت و مشاهده گزارش ها
پلن درآمدزایی
شما به ازای هر کسب و کاری که با خرید طرح رونق توی سیستم ثبت میکنی از اون به بعد هر خریدی که توسط باشگاه مشتریان از اون کسب و کار انجام بشه یه پاداش از اون خرید برای شما در همون لحظه واریز میشه، هر چی تعداد کسب کارهای باشگاه شما زیادتر باشه با توجه به باشگاه مشتری هوشمند بزرگی که در اختیار داریم درآمدزایی شما از این طرح هم بیشتر و بیشتر میشه
سایر نکات
اگر میخوای درمورد طرح رونق کسب و کار بیشتر بدونی بهتره از طریق ربوپایدار در تلگرام با ما در تماس باشی